Balletklasser: Forår 2023

Mette Kvist348 views

Thoravej 35
2400 København NV

Mandag kl. 18-20
Torsdag kl. 18-20
Lørdag kl. 11-13 (enkelte klasser starter kl. 12)

Januar 2023

Torsdag 5. Christopher Warhuus
Lørdag 7. Christian Hammeken
Mandag 9. James Clark
Torsdag 12. Vitor de Menezes
Lørdag 14. Kizzy Matiakis
Mandag 16. Marcin Kupinski
Torsdag 19. Eliabe D’Abbadia
Lørdag 21. Christian Hammeken
Mandag 23. Tina Højlund
Torsdag 26. Mads Blangstrup
Lørdag 28. Kizzy Matiakis
Mandag 30. Eliabe D’Abbadia

Februar 2023

Torsdag 2.  Andy Bowmann
Lørdag 4. Mads Blangstrup
Mandag 6. Vitor de Menezes
Torsdag 9. Vitor de Menezes
Lørdag 11. Christian Hammeken (OBS: Starter kl. 12)
Mandag 13. Marcin Kupinski
Torsdag 16. Eliabe D’Abbadia
Lørdag 18. Mads Blangstrup
Mandag 20. Ingen ballet
Torsdag 23. Samuel Rees
Lørdag 25. Susanne Grinder
Mandag 27. James Clark

Marts 2023

Torsdag 2. Samuel Rees
Lørdag 4. Christian Hammeken
Mandag 6. Vitor de Menezes
Torsdag 9. Mads Blangstrup
Lørdag 11. Mads Blangstrup
Mandag 13. James Clark
Torsdag 16. Vitor de Menezes
Lørdag 18. Tina Højlund (OBS: Starter kl. 12)
Mandag 20. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 23. Christopher Warhuus
Lørdag 25. Gitte Lindstrøm
Mandag 27. Marcin Kupinski
Torsdag 30. Mads Blangstrup

April 2023

Lørdag 1. Mads Blangstrup
Mandag 3. Samuel Rees
Torsdag 6. Ingen ballet
Lørdag 8. Ingen ballet
Mandag 10. Ingen ballet
Torsdag 13. Samuel Rees
Lørdag 15. Tina Højlund
Mandag 17. Marcin Kupinski
Torsdag 20. Mads Blangstrup
Lørdag 22. Fernando Mora (OBS: Starter kl. 12)
Mandag 24. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 27. Ulrik Birkkjær
Lørdag 29. Fernando Mora (OBS: Starter kl. 12)

Maj 2023

Mandag 1. Vitor de Menezes
Torsdag 4. Ulrik Birkkjær
Lørdag 6. Tina Højlund
Mandag 8 Marcin Kupinski
Torsdag 11. Ulrik Birkkjær
Lørdag 13. Fernando Mora (OBS: Starter kl. 12)
Mandag 15. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 18. Ingen ballet
Lørdag 20. Ingen ballet
Mandag 22. Vitor de Menezes
Torsdag 25. Christopher Warhuus
Lørdag 27. Ingen ballet
Mandag 29. James Clark

Juni 2023

Torsdag 1. Samuel Rees
Lørdag 3. Fernando Mora (OBS: Starter kl. 12)
Mandag 5. Marcin Kupinski
Torsdag 8. Ulrik Birkkjær
Lørdag 10. Mads Blangstrup
Mandag 12. Samuel Rees
Torsdag 15. Mads Blangstrup
Lørdag 17. Kizzy Matiakis
Mandag 19. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 22. Eliabe D’Abbadia
Lørdag 24. Tina Højlund

Mandag kl. 18:00-20:00

James Clark

Marcin Kupinski

Vitor de Menezes

Eliabe D’Abbadia

Torsdag kl. 18:00-20:00

Ulrik Birkkjær

Samuel Rees

Mads Blangstrup

Christopher Warhuus

Lørdag kl. 11:00-13:00 / 12:00-14:00

Christian Hammeken

Fernando Mora

Tina Højlund

Mads Blangstrup

Kizzy Matiakis

Vikarer

Ask La Cour

Samuel Rees

Esther Lee Wilkinson

Leave a Reply