Balletklasser: Forår 2022

Barbara Elbæk3 comments995 views

Thoravej 35
2400 København NV

Mandag / Torsdag / Lørdag

Januar 2022

Lørdag 8. Fernando Mora (Vesterbrogade 107E)
Mandag 10. Marcin Kupinski (Vesterbrogade 107E)
Torsdag 13. Samuel Rees (Vesterbrogade 107E)
Lørdag 15. Christian Hammeken (Vesterbrogade 107E)
Mandag 17. Ingen balletklasse
Torsdag 20. Ingen balletklasse

Lørdag 22. Christian Hammeken
Mandag 24. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 27. Christian Hammeken
Lørdag 29. Fernando Mora
Mandag 31. Marcin Kupinski

Februar 2022

Torsdag 3. Christian Hammeken
Lørdag 5. Tina Højlund
Mandag 7. Mads Blangstrup
Torsdag 10. Samuel Rees
Lørdag 12. Tina Højlund
Mandag 14. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 17. Samuel Rees
Lørdag 19. Mads Blangstrup
Mandag 21. Marcin Kupinski
Torsdag 24. Vitor de Menezes
Lørdag 26. Kizzy Matiakis
Mandag 28. Samuel Rees

Marts 2022

Torsdag 3. Samuel Rees
Lørdag 5. Kizzy Matiakis
Mandag 7. James Clark
Torsdag 10. Samuel Rees
Lørdag 12. Fernando Mora
Mandag 14. Marcin Kupinski
Torsdag 17. Esther Lee Wilkinson
Lørdag 19. Mads Blangstrup
Mandag 21. James Clark
Torsdag 24. Vitor de Menezes
Lørdag 26. Kizzy Matiakis
Mandag 28. James Clark
Torsdag 31. Samuel Rees

April 2022

Lørdag 2. Mads Blangstrup
Mandag 4. Marcin Kupinski
Torsdag 7. Samuel Rees
Lørdag 9. Fernando Mora
Mandag 11. Mads Blangstrup
Torsdag 12. Ingen balletklasse
Lørdag 14. Ingen balletklasse
Mandag 16. Ingen balletklasse

Torsdag 21. Ask La Cour
Lørdag 23. Samuel Rees
Mandag 25. James Clark
Torsdag 28. Vítor de Menezes
Lørdag 30. Ask La Cour

Maj 2022

Mandag 2. Klassen er aflyst
Torsdag 5. Samuel Rees
Lørdag 7. Kizzy Matiakis
Mandag 9. Eliabe D’Abbadia
Torsdag 12. Ulrik Birkkjær
Lørdag 14. Fernando Mora
Mandag 16. James Clark
Torsdag 19. Esther Lee Wilkinson
Lørdag 21. Klassen er aflyst
Mandag 23. Klassen er aflyst
Torsdag 26. kl. 12:00 Samuel Rees (Vesterbrogade 107E)
Lørdag 28. Ulrik Birkkjær (Vesterbrogade 107E)
Mandag 30. Klassen er aflyst

Juni 2022

Torsdag 2. Esther Lee Wilkinson
Lørdag 4. Kizzy Matiakis
Mandag 6. Mads Blangstrup
Torsdag 9. Vitor de Menezes
Lørdag 11. Klassen er aflyst
Mandag 13. James Clark
Torsdag 16. Samuel Rees
Lørdag 18. Tina Højlund
Mandag 20. Eliabe D’Abbadia

Mandag kl. 18:00-20:00

James Clark

Marcin Kupinski

Mads Blangstrup

Eliabe D’Abbadia

Torsdag kl. 18:00-20:00

Christian Hammeken

Samuel Rees

Lørdag kl. 12:00-14:00

Fernando Mora

Tina Højlund

Christian Hammeken

Mads Blangstrup

Vikarer

Ask La Cour

Vitor de Menezes

Kizzy Matiakis

3 Comments

Leave a Reply